cYz-K1nDd3x.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

cYz-K1nDd3x.idle.ro

 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 BANCURI BULA

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin



Mesaje : 115
Data de înscriere : 30/01/2009

BANCURI BULA Empty
MesajSubiect: BANCURI BULA   BANCURI BULA EmptyMier Feb 04, 2009 7:26 am

Doamna profesoara de lb.romina a dat tema 5 prop.
Se duce Bula acasa si ii zice mamae sale:
- Mama, zi-mi si mie o propozitie!
- Taci, ca-ti dau cu tigaia in cap!
- Tata zi-mi si mie o propozitie!
-Ieeeeeeeeessssssssssss!!!!
-Frate zi-mi si mie o propozitie!
- Piulite, surubela si altele!
- Soro zi-mi si mie o propozitie!
- Stefan cel Mare!!!
- Fetelor, spuneti-mi si mie o propozitie!
- Sari tu prima!
Se duce Bula la scoala , si-l intreaba doamna profesoara de lb.romina:
- Bula ,zi-mi si mie o propozitie!
- Taci ca-ti dau cu tigaia in cap!
- Bula te duc la Director!
- Ieeeeeeeesssssssssssss!
- Bula ce-ai tu in cap?
- Piulite, surubele, si altele!
- Bula cine te crezi?
- Stefan cel Mare!
- Bula te arunc pe geam!
- Sari tu prima!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bula la scoala , il intreaba doamna invatatoare: bula ce faci cand stai la coada? nu stiu doamna ! Bula ce faci cand doi se bat ? nu stiu doamna ! Bula ce faci cand un om se ineaca ? nu stiu doamna ! Bula ce faci cand pleaca un vapor ? nu stiu doamna ! Se duce bula la masa si zice : mama ce fac cand stau la coada iti astepti randul ! Mama ce fac cand doi se bat chemi politia pleaca toti ! Mama ce fac cand un om se ineaca ? Scoti colacul il tragi la mal ! Mama ce fac cand un vapor pleaca ? Scoti batista si pa pa ! Se duce bula la scoala si il intreaba invatatoarea pe bula : Bula ce faci cand stai la coada ? chem politia pleaca toti ! Bula ce faci cand doi se bat imi astept randul ! Bula ce faci cand un om se ineaca ? scot batista si pa pa ! Bula ce faci cand un vapor pleaca ? scot colacul il trag la mal !!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bula la BAC. Nu stia nimic si ce se gandeste el...sa caute una destept prin curtea scolii care sa-i spuna si lui la examen. Vede pe unu' cu ochelari, exact tipul unuia care invatase si se duce la el:
- Fratie imi zici si mie manca-ti-as la examen??
- Ba n-am cum sa-ti spun ca nu se stie daca picam impreuna in sala!
- Bine mah, atunci spune-mi cam ce s-ar da!
- Pai de exemplu, o sa te intrebe cine a scris "Luceafarul"!
- Si cine l-a scris?
- M. Eminescu
- Scrie-mi pe o foaie frate ca nu retin!
Scrie asta pe foaie, ia Bula foaia si o baga in adidashi! Ajunge Bula in fat comisiei si il intreaba chiar cine a scris "Luceafarul". Discret baga bula mana-n adidas, scoate foaia usor, si citeste: Reebok
---------------------------------------------------------------

in fiecare dimineata invatatoarea ii intreba pe copii ce mancasera acasa.
Cu toti spuneau ca au mancat salam,carnat,chiftele...numai bula zicea mereu ceai.ingrijorata pentru inspectia ce va veni invatatoarea ii spuse lui bula ca atunci cand inspectorul il va intreba ce a mancat el sa-i spuna orice altceva inafara de ceai.
Urmatoarea zi a venit si inspectorul si a intrebat copiii ce mancasera la micul dejun,cand ajunse la bula il intreba:
INSPECTORUL -tu copile ce ai mancat azi-dimineata?
BULA -chiftele
INSPECTORUL -cate chiftele ai mancat?
BULA -3 cani
---------------------------------------------------------------
Bula vrea sa cumpere un papagal. Vinzatorul il linisteste, ca exemplarul a-les este foarte destept, si invata foarte repede sa vorbeasca. Dupa o saptamina
Bula se intoarce nervos. Vinzatorul intreaba:
- Este vreo problema? Nu a invatat sa vorbeasca?
- Ba-ba-ba-ba da-da-da-da, da-da-da-dar se-se-se-se bi-bi-bi-bilbie!
--------------------------------------------------------------
bula la scoala ,arunca cu hartii dupa profesoara
d-na profesoara:bula tu ai fost?
bula:nu d-na profesoara sa moara mama
ajunge bula acasa masa moarta.A doua zi la scoala din nou arunca cu hartii dupa profesoara
d-na profesoara:bula tu ai fost
bula:nu d-na profesoara sa moara soramea
ajunge bula acasa sorasa moarta.A treia zi la scoala ,iar arunca cu hartii dupa profesoara
d-na profesoara:bula tu ai fost
bula:nu d-na profesoara sa moara tata
ajunge bula acasa tatasu isi facea bagajul sa plece
bula:unde pleci tata pai nu stiu da plec a murit mata dupaia sorata acum si vecinu de la 4

--------------------------------------------------------------

Merge Bula la o femeie si zice
-Maria ce picioare frumoase de caprioare ai!
-Asa de strambe?zice Maria
-Nu asa de paroase
---------------------------------------------------------------

merge bula,strula si fratele lor la mare in grecia.Bula si Strula aveau buletin si nu avea.Ei l-au bagat in sac si au mers.La granita 2 politisti au intrebat ce au in sac si bula i-a zis ca este un radio.intreaba unul dintre politisti dak poate sa de-a una in sac sa vada dak merge radioul.Da unu politist in sac si se aude: Tra la la la la.Mai da o data si iara se aude:tra la la la.Dupaia mai da odata si se aude:Tra la la la in gura matii nu mai da!!!

---------------------------------------------------------------

Bula si Strula prieteni buni din copilarie.Bula era in germania si avea un mercedes SLC ultimu tip dar Strula era intr-un sat si avea un trabant. Intr-o zi Bula s-a gandit sa-i faca o vizita lui Strula in satul lui. Ajunse el cu mercedesul si statese vre-o 2 zile . Ce s-au gandit ei sa mearga si Strula in Germania la Bula .
(strula)-Bine Bula da sa stii ca yo tre sa merg cu trabantu.Bine.
Au plecat ei cu 50 60 la ora si can au ajuns pe autostrada Bula cu mercedesu cu 130 Strula cu trabantu cu 80. Cand Strula l-a vazut pe Bula ca s-a dus l-a sunat si ya zis sa se intoarca. El s-a intors si Strula ya zis:
(Strula)-Bula sa stii ca trabantu meu nu prinde mai mult decat 80 , cand tu prinzi 80 la ora yo am sa te clacsonez.Bine.Se duse ei cu 70 80 deodata trece un ferrari cu 180 pe langa ei Bula se inerva si se duse si el si trabantu din urma clacsona Bula cu 200 ferrarile cu 210 trabantu clacsona si tot asa pana in Germania!!
A doua zi stiri bomba in ziarele di Germania : un ferrari si un mercedes SLC fac intrecere si un trabant clacsona din urma casa faca loc!

---------------------------------------------------------------
Un iepuras a fost pana la un magazin unde lucra bula.Iepurasul l-a vazut pe Basescu intr-un tablou plin de cuie.El a fost si l-a intrebat pe bula dak are multe cuie.Bula i-a zis ca nu are.Merge iepurasul a doua zi si il intreaba iar pe bula:
-Ai multe cuie?
-Nu!!!!dar iti promit ca maine iti aduc cate vrei.Merge iepurasul urmatoarea zii si il intreaba pe bula dak are multe cuie.
Bula i-a zis:
-Cate cuie vrei?
Iepurasul ii zice:
-dami 1 cui!!!

---------------------------------------------------------------




-ma,te-ai saturat de bataie?
-(strula)NU NU NU !
---------------------------------------------------------------
Sus In jos
https://cyz-k1ndd3x.ace.st
 
BANCURI BULA
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» BaNc's BuLa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
cYz-K1nDd3x.idle.ro :: ..:FuNNy::.. :: ..:::FunNy BanC's:::..-
Mergi direct la: